SEARCH

lajmi

The Title on your website "Lajminet - Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia." is "112" characters.

Character size of your website's description "Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia." is "101"

The site's keywords are "0" characters and "0" words in total.

On your website has h2 : 23, h3 : 16, h4 : 13 tags

There are a total of "23" HTML attributes on your website. The most used html attributes are a, li, div

Your website is published on "cloudflare-nginx" type server.

 • Website Title : Lajminet - Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.
 • Character Code : utf-8
 • Website Speed : 16
 • Host Name : lajmi.net
 • IP Address: 104.28.26.31
 • Public Server : cloudflare-nginx
 • Language Code : en-us
 • thursday : used 37 times
 • shumë : used 30 times
 • lexo : used 27 times
 • foto : used 22 times
 • është : used 15 times
 • lajme : used 11 times
 • showbiz : used 9 times
 • receta : used 9 times
 • politikë : used 8 times
 • futbolli : used 8 times
 • ekonomi : used 8 times
 • kuriozitete : used 8 times
 • lovesex : used 8 times
 • shëndeti : used 8 times
 • wednesday : used 6 times
 • papadopoulou : used 5 times
 • prishtinë : used 5 times
 • botë : used 5 times
 • lifestyle : used 4 times
 • sociale : used 4 times
 • zyrtare: alexandra papadopoulou shefe e eulex-it : /zyrtare-alexandra-papadopoulou-shefe-e-eulex/ going to the link
 • zgjedhjet 2014 : /lajme/zgjedhjet-2014/ going to the link
 • youtube : http://www.youtube.com/user/lajminetvideo going to the link
 • varane refuzon man utd-in (foto) : /varane-refuzon-man-utd-foto/ going to the link
 • twitter : https://twitter.com/lajminet going to the link
 • tri modele të iphone 7 : /tri-modele-te-iphone-7/ going to the link
 • tirana e transferon ish-futbollistin e bayernit : /tirana-e-transferon-ish-futbollistin-e-bayernit/ going to the link
 • termat e përdorimit : /termat-e-perdorimit/ going to the link
 • tekste këngësh shqip : /entertainment/tekste/ going to the link
 • teknologji : /autotek/teknologji/ going to the link
 • të tjera : /sport/te-tjera/ going to the link
 • të fundit nga .tv : /tv/ going to the link
 • sulmohet policia në ohio : /sulmohet-policia-ne-ohio/ going to the link
 • sporti vendor : /sport/sport-vendor/ going to the link
 • sport : /sport/ going to the link
 • sot politika e shqipërisë, para testit të madh : /sot-politika-e-shqiperise-para-testit-te-madh/ going to the link
 • sociale : /lajme/sociale/ going to the link
 • showbiz : /entertainment/showbiz/ going to the link
 • shëndeti : /lifestyle/shendeti-lifestyle/ going to the link
 • serie a : /sport/serie-a-sport/ going to the link
 • CF-RAY : 2c5d70099b8708f0-CDG
 • Connection : keep-alive
 • Content-Type : text/html; charset=UTF-8
 • Date : Thu, 21 Jul 2016 08:56:05 GMT
 • Link : ; rel="https://api.w.org/"
 • Server : cloudflare-nginx
 • Transfer-Encoding : chunked
 • Vary : Accept-Encoding
 • X-Powered-By : PHP/5.5.9-1ubuntu4.14
 • article:author : http://www.facebook.com/lajminet
 • dailymotion-domain-verification : dmk2i40d0nlggpwr5
 • generator : wordpress 4.4.2
 • msapplication-tileimage : http://lajmi.net/wp-content/uploads/2016/02/cropped-512512-1-270x270.png
 • og:description : lajme të kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.
 • og:locale : en_us
 • og:site_name : lajminet
 • og:title : lajminet - lajme të kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.
 • og:type : website
 • og:url : http://lajmi.net
 • robots : noodp
 • twitter:card : summary
 • twitter:description : lajme të kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.
 • twitter:title : lajminet - lajme të kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.
 • viewport : width=device-width, initial-scale=1

On your website has h2 : 23, h3 : 16, h4 : 13 tags

 • h2 : “pusho në paqe taylor swift” (foto), aksidentohet këngëtari enis bytyqi (foto), cadillac është duke punuar në një numër të madh të veturave, demba ba nuk dorëzohet, do të kthehet edhe më i fortë, erdogan: demokracia turke nuk është nën kërcënim, frizeri “aksidentalisht” zbulon klubin e ri të pogbas, i kafshon kokën maces së vogël, ajo ngordh pas pak, ishulli më i bukur në botë, apo parajsa mbi tokë (foto), ja cili futbollist po ia nxjerrë çiljetës zemrën nga vendi, kapet në fotografi gjatë testimeve mercedes-amg e63 wagon, kerry: pa fakte nuk ka ekstradim të gylenit, largohet nga barcelona, transferohet në arsenal (foto), ledri: dafinën e kam…(foto), mesdhe, gjenden 22 trupa të pajetë të emigrantëve, ndërpritet interneti në britaninë e madhe, një serb ndërton fabrikë në skenderaj?, shkencëtarja shqiptaro-amerikane sot flet në prishtinë, sot politika e shqipërisë, para testit të madh, sulmohet policia në ohio, thaçi e streson stresin, ky ka një mesazh për të (foto), tri modele të iphone 7, varane refuzon man utd-in (foto), zyrtare: alexandra papadopoulou shefe e eulex-it
 • h3 : 5 modelet e flokëve që zbulojnë personalitetin tuaj (foto), ambasadori amerikan përcjell nga afër seancën për reformën, buka që nuk të shton peshë, recetë e thjeshtë dhe e shpejtë, erdogan: demokracia turke nuk është nën kërcënim, frizeri “aksidentalisht” zbulon klubin e ri të pogbas, ilaçi me hudhër i zhduk milingonat nga shtëpia juaj, ishulli më i bukur në botë, apo parajsa mbi tokë (foto), ja si duket lindja e diellit nga të gjitha planetet (foto), kujdes me këto ushqime në mëngjes, kujdes! mos i lejoni fëmijët të dalin në diell, më shumë evropë, më pak bruksel, modelja shqiptare “çmend” kroacinë (foto), një serb ndërton fabrikë në skenderaj?, shkencëtarja shqiptaro-amerikane sot flet në prishtinë, tirana e transferon ish-futbollistin e bayernit, zyrtare: alexandra papadopoulou shefe e eulex-it
 • h4 : aktuale, autotek, bota, entertainment, fun, ke nje lajm, lifestyle, lojëra, opinion, receta, socialnet, sport, të fundit nga .tv
 • a : 339 times
 • li : 228 times
 • div : 188 times
 • img : 79 times
 • p : 61 times
 • script : 59 times
 • ul : 49 times
 • h2 : 43 times
 • h3 : 23 times
 • span : 22 times
 • link : 21 times
 • meta : 17 times
 • h4 : 16 times
 • noscript : 15 times
 • input : 6 times
 • b : 3 times
 • form : 3 times
 • style : 3 times
 • body : 1 times
 • head : 1 times